Mesaj gönder
Haberler
Ev > Haberler > Company news about Terrui Nesnelerin İnterneti + AI Ranch yazılım sistemi
Etkinlikler
Bize Ulaşın
86-21-64953307
Şimdi İletişime Geçin

Terrui Nesnelerin İnterneti + AI Ranch yazılım sistemi

2023-02-17

Latest company news about Terrui Nesnelerin İnterneti + AI Ranch yazılım sistemi

Donanım ve yazılım bir arada tek noktadan üretici —— Terui Nesnelerin İnterneti + AI Ranch yazılım sistemi

hakkında en son şirket haberleri Terrui Nesnelerin İnterneti + AI Ranch yazılım sistemi  0

Bilim ve teknolojinin ilerlemesi dünyayı her geçen gün değiştiriyor.Dijital ve akıllı ekipman ve uygulamalar ayrıca mera yönetimine yeni değişiklikler getirerek mera yöneticilerinin meranın genel verilerini ve çalışma durumunu kontrol etme yeteneğini büyük ölçüde geliştirdi.

 

Terui Intelligent sistemi, Shanghai Terui tarafından hayvancılık için geliştirilmiş bir dijital yönetim yazılımıdır.Akıllı mera ekipmanıyla birlikte daha şeffaf bir mera yönetimi vizyonu ve daha akıllı bir yönetim modu sağlar.

 

 


 

Ayrıntılı veri toplama ve özet

Amonyak konsantrasyonu, karbondioksit konsantrasyonu, sıcaklık ve nem gibi üreme alanındaki gerçek zamanlı veriler, akıllı cihazlar izlenerek toplanır ve gerçek zamanlı olarak bulut platformuna yüklenir.Sistemin sağladığı çok aşamalı uyarı mekanizması ve tarihsel veri analizi sayesinde besi çiftliğinin gerçek zamanlı durumu öğrenilebilmektedir.Veri indeksi normal aralığı aştığında, kullanıcılar üreme ortamı kontrol ekipmanını, egzoz, soğutma, besleme ve diğer üretim ekipmanlarının cep telefonu kontrolünü otomatik olarak kontrol edebilir, yetiştirme çiftliğinde var olan çeşitli sorunları zamanında çözebilir, çiftliğin üretim maliyetini azaltabilir. , uygun müşteri izleme, hayvancılık hastalığı riskini azaltır.

"APP yazılımı" işlevi sayesinde üç boyutlu olarak kullanıcıların karşısına çıkarılmakta ve kullanıcıların dikkat etmesi gereken kısımların öne çıkarılması için farklı uyarı renkleri kullanılmaktadır.Kullanıcıların artık zahmetli tarama ve değerlendirmede çok fazla yüzey verisine dalmasına gerek yok, arayüz açık, mera yönetiminin verimliliğini büyük ölçüde artırıyor.

Optimize edilmiş mera süreci her şeyi bir adım öteye taşıyor

Terrui AI sistemi, çiftçilerin uygulamasını, hayvancılık endüstrisi zincirinin yukarı ve aşağı desteğini, Nesnelerin İnterneti akıllı izleme ekipmanını, büyük verileri ve AI teknolojisini entegre eder ve tüm hayvancılık endüstrisi zincirinin üretim ve denetim sistemini entegre eder. hayvancılık çeşitlerinin akıllı üretimi, şebeke işletimi, verimli yönetimi ve uygun hizmeti hedefini gerçekleştirmek için.Çiftçilere hizmet veren büyük bir akıllı hayvancılık platformu oluşturmak için Mobil APP, PC portalı ve diğer hizmet arayüzleri benimsenmiştir.

 

Bir cep telefonu tüm çiftliği kontrol edebilir

Aynı zamanda Teriyat akıllı sistemi, mobil terminalde bağımsız bir APP ile donatılmıştır.Müşteriler, cep telefonlarını ve tablet bilgisayarları kullanarak kendi çiftliklerinin TeriYat akıllı sistemine her an erişebilirler.Ahırda olmasanız bile sistem tarafından sağlanan verilere ve görev önerilerine kolayca ulaşabilir ve bunları zamanında saha durumu ile karşılaştırabilirsiniz.

 

Aynı zamanda Teriyat akıllı sistemi, mobil terminalde bağımsız bir APP ile donatılmıştır.Müşteriler, cep telefonlarını ve tablet bilgisayarları kullanarak kendi çiftliklerinin TeriYat akıllı sistemine her an erişebilirler.Ahırda olmasanız bile sistem tarafından sağlanan verilere ve görev önerilerine kolayca ulaşabilir ve bunları zamanında saha durumu ile karşılaştırabilirsiniz.

 

Terrui AI sistemi, üreme alanının sıcaklık ve nem, karbondioksit konsantrasyonu, amonyak konsantrasyonu, ışık yoğunluğu ve zamanında uzunluk, diyet, vücut sıcaklığı ve çok sezgisel video görüntü bilgileri dahil olmak üzere yetiştirme çiftliğinin kapsamlı kontrolünü gerçekleştirebilir.

 

Terrui AI sistemi, bireysel çiftlik sahiplerinin içgörülerini çiftliklerinin kârlılığını, sürdürülebilirliğini ve keyfini artırmak için uygulayabilecekleri bir çağ olan verilerin işi yapmasına yol açıyor.Sadece bu da değil, çiftliğin misyonunu tahmin etmek de yükü büyük ölçüde hafifletti.İlgili tüm veriler, kullanıcı dostu bilgilere dönüştürülür ve pratik tavsiyeler verilir.

 

Dijitalleşme size her zamankinden daha verimli hizmet verecek.Size her zaman, her yerde değerli içgörüler sağlayarak iş akışınızı optimize eder.Hayatınızı kolaylaştırmak, sürünüzü daha sağlıklı ve çiftliğinizi daha karlı hale getirmek için günlük rutininizde ve bireysel inek temasını planlamanızda ekstra destek verin.

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Hayvancılık Havalandırma Fanları Tedarikçi. telif hakkı © 2020-2024 shanghaiterrui.com . Her hakkı saklıdır.