Mesaj gönder
Haberler
Ev > Haberler > Company news about Terrui'nin ürünleri neden üflemeli kalıplama işlemi yerine rulo kalıplama işlemini seçiyor?
Etkinlikler
Bize Ulaşın
86-21-64953307
Şimdi İletişime Geçin

Terrui'nin ürünleri neden üflemeli kalıplama işlemi yerine rulo kalıplama işlemini seçiyor?

2023-04-20

Latest company news about Terrui'nin ürünleri neden üflemeli kalıplama işlemi yerine rulo kalıplama işlemini seçiyor?

Terrui'nin ürünleri neden üflemeli kalıplama işlemi yerine rulo kalıplama işlemini seçiyor?

 

 

Rulo kalıplama ve şişirme, yaygın plastik kalıplama işleme yöntemleridir, bazı avantajları ve uygulama senaryoları vardır.

 

Rulo kalıplama ve şişirme, iki farklı plastik işleme teknolojisidir.

 

Döner kalıplama veya döner enjeksiyon kalıplama olarak da bilinen haddeleme işlemi, sıcak yumuşak plastik malzemenin bir bölümünü kalıbın merkezine yerleştirmek ve sonunda istenen ürünü oluşturmak için kalıbı döndürerek kalıbın yüzeyi boyunca eşit olarak dağıtmaktır. .Genellikle yağ depolama tankları, çöp kutuları vb. gibi büyük, karmaşık şekiller yapmak için kullanılır.

 

Şişirme işlemi, polietilen (PE) ve diğer reçineleri kalıba ısıtmak için yüksek basınçlı havanın kullanılması, belirli bir süre içinde, gerekli ürünü oluşturmak için doğal soğutmadır.Genellikle plastik şişeler, oyuncaklar vb. gibi küçük ve orta büyüklükte içi boş nesneler yapmak için kullanılır.

 

Bu nedenle haddeleme işlemi ile üfleme işlemi arasındaki temel fark, uygulama kapsamının farklı olmasıdır.Haddeleme işlemi, büyük ve karmaşık şekilli ürün üretimi için uygundur;Şişirme işlemi, küçük ve orta ölçekli içi boş ürünlerin üretimi için uygundur.

 

hakkında en son şirket haberleri Terrui'nin ürünleri neden üflemeli kalıplama işlemi yerine rulo kalıplama işlemini seçiyor?  0

hakkında en son şirket haberleri Terrui'nin ürünleri neden üflemeli kalıplama işlemi yerine rulo kalıplama işlemini seçiyor?  1

 

Şişirme işlemi ile karşılaştırıldığında, rulo kalıplama işlemi aşağıdaki avantajlara sahiptir:

 

1. Düzgün kalınlık: Haddeleme işlemi, çok düzgün kalınlıkta, pürüzsüz yüzeyli ve çapaksız ürünler üretebilir.Bu, onu büyük, yekpare parçalar yapmak için üflemeli kalıplama işleminden üstün kılar.

 

2. Hammadde tasarrufu: Aynı koşullar altında, haddeleme işleminde kullanılan hammaddeler, işletmelerin üretim maliyetlerini düşürmelerine yardımcı olabilecek üflemeli kalıplama işleminden çok daha azdır.

 

3. Yüksek ürün doğruluğu: Haddeleme makinesinin kontrol sistemi, bitmiş ürünlerin üretim doğruluğunu iyileştirmek için çalışma parametrelerini doğru bir şekilde kontrol edebilen daha gelişmiştir.

 

4. Yüksek üretim verimliliği: Şişirme ile karşılaştırıldığında, haddeleme makine ve ekipmanları, üretim verimliliği açısından daha mükemmeldir.Sürekli işleme görevlerini hızlı ve verimli bir şekilde tamamlayabilirler ve otomasyon teknolojisi ile seri üretimi gerçekleştirebilirler.

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Hayvancılık Havalandırma Fanları Tedarikçi. telif hakkı © 2020-2024 shanghaiterrui.com . Her hakkı saklıdır.