Mesaj gönder
Haberler
Ev > Haberler > Company news about Süt çiftliği ekipmanı tedarikçisi, birkaç yüksek kaliteli süt ineği ırkı Terrui
Etkinlikler
Bize Ulaşın
86-21-64953307
Şimdi İletişime Geçin

Süt çiftliği ekipmanı tedarikçisi, birkaç yüksek kaliteli süt ineği ırkı Terrui

2023-05-12

Latest company news about Süt çiftliği ekipmanı tedarikçisi, birkaç yüksek kaliteli süt ineği ırkı Terrui

İnek bir tür süt üreten inek ırkıdır, inek yetiştiriciliği özellikle yaygındır, ülkemizin birçok bölgesinde damızlık inek vardır, genel inek, birçok insan kaliteli ırk seçecektir, peki kaliteli inek ırkları nelerdir?Hadi bir bakalım.

1. Holstein sığırı

 

Çin Holstein sığırı, çeşitli ithal yabancı Holstein sığır türlerinin uzun süreli üreme sonrasında Çin sarı sığırları ile melezlenmesiyle oluşan bir ırktır.Çin'deki en iyi süt sığırı ırkının yanı sıra, Çin'deki en yüksek süt verimi, en büyük miktar ve en geniş dağılıma sahip süt sığırı ırkıdır.Çin Holstein inekleri (Çin siyah beyaz süt inekleri) yüksek süt verimine ve iyi besleme koşullarına ve besleme yönetimine sahiptir.Ortalama yıllık süt üretimi 6500 ~ 7500 kg'a ulaşabilir.

 

2. Sanhe Sığırı

 

Sanhe sığırı çok iyi bir süt sığırı cinsidir, besi sığırı olarak da yenebilir.Sanhe sığırları, düzenli uzuvları ve güçlü uzuvları olan uzun ve sağlamdır.Ergin boğaları 1050 kg, ergin inekleri ise 547,9 kg olup, süt verimleri de yüksektir.

 

hakkında en son şirket haberleri Süt çiftliği ekipmanı tedarikçisi, birkaç yüksek kaliteli süt ineği ırkı Terrui  0

3. Juan Shan Niu

 

Juan Shan sığırları, Manş Denizi'ndeki Jess Adası'ndan ithal edilmektedir.Cins soyağacı açısından İsviçre Kahverengi sığırı, Devin sığırı ve Kerry sığırı ile yakın akrabadırlar.Irkın en büyük avantajı koyu kıvamlı süte sahip olması, süt yağı ve süt protein içeriğinin sıradan ineklere göre daha yüksek olması ve kaliteli süt protein içeriğinin %3,5'dan fazla olmasıdır.

 

4. Daha fazla sığır yarışı

 

Birleşik Krallık'taki Gensai adasına özgü orta boy bir süt ırkı olan Gensai sığırları, yüksek süt yağı, yüksek süt proteini ve sütteki yüksek karoten içeriği ile bilinir.Aynı zamanda birim süt başına yüksek yem dönüşüm verimi, kısa buzağılama aralığı, erken ilk buzağılama yaşı, kaba besleme direnci, kolay otlatma, sıcak iklime iyi uyum sağlama vb. özelliklere de sahiptir.

 

hakkında en son şirket haberleri Süt çiftliği ekipmanı tedarikçisi, birkaç yüksek kaliteli süt ineği ırkı Terrui  1

5. Çayır Kırmızı Boğa

 

Grassland Red Bull, Jilin, İç Moğolistan, Hebei ve Liaoning eyaletlerinin işbirliğiyle, erkek ebeveyn olarak kısa boynuzlu boğalar ve dişi ebeveyn olarak Çin'in otlak alanında yetiştirilen Moğol inekleri kullanılarak, multi- nesiller arası ıslah ve kendi kendine sürü yetiştirme, otlatma ve besleme koşulu altında.

 

6. Elxia sığırı

 

Elshire sığırları, İngiltere, Ayrshire'a özgü orta boy süt sığırlarıdır.%4 süt yağı ve %3,5 süt proteini içeren bu cinsin yıllık ortalama süt verimi 8181 kg'dır.Olgun Elshire boğası 450 kg ağırlığındadır ve kırmızının değişen tonlarına sahip kırmızı ve beyaz bir boğadır.

 

Yukarıda tanıtılan süt ineği çeşitleri hakkında, yetiştirme sürecinde süt sığırı çeşitlerinin seçimine dikkat etmek, yüksek kaliteli süt sığırı, üreme temelinin ilk adımıdır, bu nedenle büyüme alışkanlıklarına göre emin olun. süt inekleri, ırkların yerel gelişimine uygun olanı seçin.

 

hakkında en son şirket haberleri Süt çiftliği ekipmanı tedarikçisi, birkaç yüksek kaliteli süt ineği ırkı Terrui  2

 

Terrui, 20 yılı aşkın üretim tecrübesiyle mandıra ekipmanları üretiminde uzmanlaşmış, ağırlıklı olarak süt içme ekipmanları, mera vantilatörleri, buzağı barınağı ve diğer mera ekipmanları ile elektronik çit aksesuarları üreten bir şirkettir.Yakın zamanda Nesnelerin İnterneti + AI çiftliğini geliştirdik, errui'nin AI sistemi cep telefonu APP aracılığıyla herhangi bir fanı, su oluğunu ve Hassas püskürtme anahtarını kontrol edebilir, Gerçek zamanlı arka plan verilerini görüntüleyebilir, su sıcaklığı değişikliklerini kontrol edebilir, vb.

Müşteriler için finansal getirileri iyileştirmek, Shanghai Terrui hizmetinin ilkemizdir!

 

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Hayvancılık Havalandırma Fanları Tedarikçi. telif hakkı © 2020-2024 shanghaiterrui.com . Her hakkı saklıdır.