Mesaj gönder
Haberler
Ev > Haberler > Company news about Atölyeyi soğutmanın en ekonomik yolu —— Büyük endüstriyel tavan vantilatörü Ürünler | terruiler
Etkinlikler
Bize Ulaşın
86-21-64953307
Şimdi İletişime Geçin

Atölyeyi soğutmanın en ekonomik yolu —— Büyük endüstriyel tavan vantilatörü Ürünler | terruiler

2023-02-24

Latest company news about Atölyeyi soğutmanın en ekonomik yolu —— Büyük endüstriyel tavan vantilatörü Ürünler | terruiler

Atölyeyi soğutmanın en ekonomik yolu —— Büyük endüstriyel tavan fanı

 

Havalar yavaş yavaş ısınır, gündüz vakti uzar ve uzar, insanların çalışma saatleri giderek uzar, iş yükü artar, yaz genellikle fabrikalarda çoktur, sanayi siparişleri, en yoğun mevsim, yaz aylarında endüstriyel tavan vantilatörleri çalışanlara yardımcı olabilir soğuma, çalışanlar aynı zamanda çalışma ortamının iyileştirilmesi, işletmeye daha fazla ekonomik fayda sağlamak için verimlilik de artırıldı.

 

Peki kalıcı mıknatıslı endüstriyel tavan vantilatörü nedir?Daha fazlasını öğrenmek için beni takip edin!

  

Terui sabit mıknatıslı endüstriyel büyük tavan fanının özellikleri

1. Kolay bakım, zamandan ve emekten tasarruf edin

 

Terrui EC motor, elektromanyetik indüksiyon, çift yataklı şanzıman, sızdırmazlık yapısı, yağ değiştirmeye gerek yok, toz geçirmez ve yağ direnci, daha uygun bakım ilkesini benimser

2. Küçük boyut, uygun kurulum

Terrui EC motorunun hacmi, geleneksel motorun hacminin 1/3'ü kadardır.Kaldırma yöntemi yerden en az %30 tasarruf sağlar ve kurulumu kolaylaştırır

3.Düşük gürültü, çoklu sahne kullanımı

Sabit mıknatıslı motorun gürültüsü, geleneksel motordan yaklaşık %60 daha düşüktür ve düşük gürültü sessizdir.Gürültü gerektiren yerlere endüstriyel tavan vantilatörleri de monte edilebilir.

4.Enerji tasarrufu, maliyetleri düşürme

Sabit mıknatıslı motor, geleneksel motor enerjisinden% 30 tasarruf sağlayan bir saatlik tüketim, sıralama klima kullanımı, enerji israfını büyük ölçüde azaltır

5. Yüksek güvenlik performansı, daha fazla koruma

Sabit mıknatıslı endüstriyel büyük tavan vantilatörü, tavan vantilatörünün düzgün çalışmasını sağlamak için dört tel halatla çekilmektedir.Anahtar bağlantı parçaları, tavan vantilatörünün genel güvenliğini sağlamak için iki kez korunur

 

Yüksek sıcaklık ortamı sadece iş verimini etkilemekle kalmaz, aynı zamanda çok sayıda endüstriyel kazaya da neden olur.Çalışmalar, insanların 28 ℃ ila 32 ℃ arasında çalıştıklarında, iş verimliliklerinin düşmeye başladığını ve yorgunluğa daha yatkın olduklarını göstermiştir.Sıcaklık 32°C'nin üzerine çıktığında, insan dikkati ve duyarlılığı da etkilenmeye başlar.Zihinsel çalışma sıcaklığa karşı daha hassastır.Sıcaklık 29°C'ye ulaştığında zihinsel çalışmanın verimliliği azalmaya başlar.Sıcaklık ne kadar yüksek olursa, çalışma süresi o kadar kısa olur.

 

 

Veriler, yüksek sıcaklıktaki ortamın da kaza oranını etkilediğini göstermektedir.Sıcaklık yaklaşık 20-24°C olduğunda, kaza oranı en düşük seviyededir ve sıcaklık 30°C'nin üzerinde veya 10°C'nin altında olduğunda, kaza oranı önemli ölçüde artacaktır.Yüksek sıcaklıktaki çalışma ortamı sadece üretim verimliliğini etkilemez, aynı zamanda insan sağlığını da etkiler.Yüksek sıcaklıklarda, yüksek nemde ve rüzgarsız ortamlarda, fiziksel çalışma veya yorucu egzersiz, yüksek ölüm oranına sahip olan ısı hastalığına yol açabilir.

 

Endişelenmeyin, artık atölye, depo, fabrika "Terrui endüstriyel büyük tavan vantilatörü" ile popüler.

 

Vücut hava akımı kadar rahat hisseder ve vücut ısısını 5-8℃ düşürür!

 

 

Terrui Industrial büyük tavan vantilatörü, 7,3 metre çapında büyük bir enerji tasarruflu fandır.Geniş bir doğal hava akımı deneyimi alanı sağlamak için büyük miktarda hava akışını (13050m³/dak) sürmek için yalnızca 1,5KW güç kullanır.Kullanıcılar, ortam sıcaklığının değişimine göre kademesiz hız düzenlemesi ile mükemmel bir vücut sıcaklığına ulaşabilirler.1000 metrekareden fazla bir alanı kaplayan insan vücudunun sıcaklığı yazın 5 ila 8 derece düşebilir ve geleneksel duvara monte endüstriyel küçük fanı tamamen ortadan kaldırır.Ayrıca klima ile birlikte kullanılabilir, hatta bazı durumlarda klima yerine kullanılabilir.Yüksek ve geniş kapalı alanlarda havalandırma ve soğutma için mükemmel çözümdür.

 

 

Geleneksel duvara monte endüstriyel vantilatörlerin aksine, 7,3 metre çapında bir Terui tavan vantilatörü, 50 küçük 0,75 metrelik geleneksel vantilatörle yaklaşık olarak aynı alanı kaplar.Örneğin, 10.000 metrekarelik bir fabrikanın tam olarak kapsanabilmesi için 300 adet küçük fana ihtiyaç duyulurken, Terui tavan vantilatörü kullanmak için sadece 10 adete ihtiyaç duyulmaktadır.Yılda 8 ay, günde 10 saat kullanıma göre Terui Da tavan vantilatörü yüzde 92 enerji tasarrufu sağlıyor.

 

10.000 metrekarelik 10 metre yüksekliğindeki tesis hesaplamasıyla, klima kullanılıyorsa, bir saatlik elektrik 500 yuan'a kadar, günde 8 saat çalışacak şekilde, bir aylık elektrik 120.000 yuan'a kadar çıkabilir.Terrui tavan vantilatörü ile, anma gücünde saatte 10 set 1.5Kw monte etmek mümkündür.Aylık elektrik maliyeti sadece 2.000 yuan, yani klimanın yüzde 1,7'si.Fan yılda üç ay çalıştırılırsa elektrik faturalarında 354.000 yuan tasarruf sağlayabilir.

 

Terrui Industrial büyük tavan fanı uygulama alanı

● Büyük lojistik depo ve dağıtım merkezi: hava kalitesini, nem alma ve soğutmayı iyileştirin, depolama pasını, çürümeyi önleyebilir ve çalışma ortamını iyileştirebilir.

● Süper büyük tesis: işleme, otomobil bakımı, uçak montajı, gemi yapımı ve diğer fabrika atölyeleri gibi havalandırma verimliliğini artırabilir.

● Halka açık yerler: alışveriş merkezleri, stadyumlar, tren istasyonları, havaalanları ve yoğun insan akışı olan diğer yerler gibi hava sirkülasyonunu teşvik edebilir, kokuyu giderebilir, rahat bir kamusal ortam yaratabilir.

● Büyük çiftlikler: süt çiftlikleri, besi çiftlikleri, kuluçkahaneler vb. dahil. İyi havalandırma, hava kalitesini artırır, nemi ve rutubeti giderir, kokuyu giderir ve çiftlik hayvanlarında morbiditeyi azaltır.Doğru sıcaklık, çiftlik hayvanlarının kendilerini rahat hissetmelerini sağlayabilir ve hızlı büyümeyi teşvik edebilir.

● Dış mekan personeli yoğun: kentsel inşaat şantiyesi gibi, dış mekan çalışanları için daha serin bir çalışma ortamı sağlayabilir;Açık havada yemek yeme ve diğer yerler gibi, tüketicilere daha rahat bir yemek deneyimi sunabilir.

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Hayvancılık Havalandırma Fanları Tedarikçi. telif hakkı © 2020-2024 shanghaiterrui.com . Her hakkı saklıdır.