Mesaj gönder
Haberler
Ev > Haberler > Company news about Sığırların kışın ılık su mu yoksa soğuk su mu içmesi daha iyidir?
Etkinlikler
Bize Ulaşın
86-21-64953307
Şimdi İletişime Geçin

Sığırların kışın ılık su mu yoksa soğuk su mu içmesi daha iyidir?

2022-12-16

Latest company news about Sığırların kışın ılık su mu yoksa soğuk su mu içmesi daha iyidir?

Sığırların kışın ılık su mu yoksa soğuk su mu içmesi daha iyidir?

Sığırların kışın ılık su mu yoksa soğuk su mu içmesi daha iyidir?Aslında oldukça büyük bir fark, kışın sığırlar doğrudan soğuk su içerse, ısının bir kısmı alınır.Sığırların soğuk suyu normal sıcaklığa yükseltmek için kendi ısılarını tüketmeleri gerekir.Su sıcaklığındaki her bir derecelik artış için, sığırların 18 ila 25 gram yem tüketmesi gerekir. Bu nedenle, aynı miktarda yem yiyin, ılık su için ve soğuk su için, yemden yararlanma oranı aynı değildir, bariz bir artış olacaktır. Büyüme oranındaki boşluk, bu nedenle sığır arkadaşlarının otomatik ısıtmalı içecek tankını daha iyi kullanmaları önerilir, böylece inek kışın her zaman sıcak su içebilir, böylece ineğin hastalanması kolay olmaz, aynı zamanda artabilir süt üretimi, artık kışın ineğe nasıl içileceğini biliyor musunuz?

Terrui yalıtımlı inek içecek lavaboları Toksik olmayan ve zararsız yüksek kaliteli LLDPE hammaddeleri kullanır.Köpürtme işleminden sonra, profesyonel delme enjeksiyonu Kalınlaştırılmış yalıtım tabakası, kutu kapağının sızdırmazlık yapısına uygundur Mükemmel ısı yalıtım performansı İçme suyu kışın ılık, yazın serindir.

 

hakkında en son şirket haberleri Sığırların kışın ılık su mu yoksa soğuk su mu içmesi daha iyidir?  0

hakkında en son şirket haberleri Sığırların kışın ılık su mu yoksa soğuk su mu içmesi daha iyidir?  1

hakkında en son şirket haberleri Sığırların kışın ılık su mu yoksa soğuk su mu içmesi daha iyidir?  2

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Hayvancılık Havalandırma Fanları Tedarikçi. telif hakkı © 2020-2024 shanghaiterrui.com . Her hakkı saklıdır.