Mesaj gönder
Haberler
Ev > Haberler > Company news about 7m sabit mıknatıslı senkron tavan vantilatörü
Etkinlikler
Bize Ulaşın
86-21-64953307
Şimdi İletişime Geçin

7m sabit mıknatıslı senkron tavan vantilatörü

2021-10-26

Latest company news about 7m sabit mıknatıslı senkron tavan vantilatörü

7m sabit mıknatıslı senkron tavan vantilatörü

 

Tavan fan motoru, gelişmiş dış rotor sabit mıknatıslı senkron motor, tamamı bakır çekirdekli sargı, iyi ısı direnci, nem direnci, darbe direnci, yüksek verimlilik, enerji tasarrufu, sessiz, kararlı çalışma, ömür boyu benimser
bakım gerektirmez. Tavan fan motoru, verimli, enerji tasarruflu, sessiz, kararlı çalışma ve ömür boyu bakım gerektirmeyen gelişmiş harici rotor sabit mıknatıslı senkron motor kullanır.

Fan kanadı yüzeyinin büyük ölçekli akışkanlar mekaniği simülasyon tasarımı, en iyi hava besleme etkisi;duvar kalınlığı
artırıldı ve iç boşluk, bükülmeye ve kırılmaya karşı direnci büyük ölçüde artıran 4 sertleştirici ile donatıldı;

Yüksek performanslı alüminyum alaşımlı malzeme;yüzey elektrostatik püskürtme işlemi, aşınmaya dayanıklı ve temizlenmesi kolaydır.

Profesyonel endüstriyel büyük fan kontrolörü, elektronik ve mantık çalışması gibi çoklu korumalar, süper ısı dağıtma cihazı, fanın güvenli, istikrarlı ve verimli çalışması için en mükemmel garantiyi sağlar.

Şasi, yüksek performanslı yapısal çelikten yapılmıştır;üst ve alt çift şase 12 adet yüksek dayanımlı cıvata ile kenetlenmiştir, böylece tüm fan kanatları bir bütün halinde bağlanarak gevşeme ve gürültü oluşmaz.

Kaliteyi sağlamak için tüm 12.9/8.8 sınıfı yüksek mukavemetli cıvatalar kullanılır;gevşemeyi önlemek için mekanik kilitleme somunları kullanılır;yapıştırıcı ile, gizli tehlikeler olmadan kalıcı kilitleme.
 
hakkında en son şirket haberleri 7m sabit mıknatıslı senkron tavan vantilatörü  0hakkında en son şirket haberleri 7m sabit mıknatıslı senkron tavan vantilatörü  1

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Hayvancılık Havalandırma Fanları Tedarikçi. telif hakkı © 2020-2024 shanghaiterrui.com . Her hakkı saklıdır.