Mesaj gönder
Haberler
Ev > Haberler > Company news about İşbirliği ve Kazan-Kazan | ABD Müşterileri Terrui Fabrikasını Ziyaret Etti
Etkinlikler
Bize Ulaşın
86-21-64953307
Şimdi İletişime Geçin

İşbirliği ve Kazan-Kazan | ABD Müşterileri Terrui Fabrikasını Ziyaret Etti

2023-03-29

Latest company news about İşbirliği ve Kazan-Kazan | ABD Müşterileri Terrui Fabrikasını Ziyaret Etti

İşbirliği ve Kazan-Kazan |ABD Müşterileri Terrui Fabrikasını Ziyaret Etti


                          hakkında en son şirket haberleri İşbirliği ve Kazan-Kazan | ABD Müşterileri Terrui Fabrikasını Ziyaret Etti  0

22 Mart'ta Terrui Şanghay Genel Merkezi ABD'li müşterileri içtenlikle Terrui Fabrikasını ziyaret etmeye davet etti.ABD'li müşterilere yüksek kaliteli ürün ve hizmetler sunabildiğimiz için çok gururluyuz ve kendimizi endüstri lideri olmaya adadık.Fabrikamız en gelişmiş ekipman ve teknolojiye sahiptir ve ekibimiz, ürünlerimizin kalitesini ve müşteri memnuniyetini sağlamaya kendini adamış deneyimli profesyonellerden oluşmaktadır.

 

                           hakkında en son şirket haberleri İşbirliği ve Kazan-Kazan | ABD Müşterileri Terrui Fabrikasını Ziyaret Etti  1

 

Ziyaretin resmi başlangıcından önce, Terrui Shanghai Başkanı Bay Wang Kai müşterilere Terrui'nin ürün araştırma ve geliştirme, üretim, ithalat ve ihracat, satış ve servisi entegre eden bir yüksek teknoloji kuruluşu olduğunu ve şu anda daha fazlasına sahip olduğunu tanıttı. 20'den fazla bağımsız ulusal buluş patenti.Hayvancılık için ölçek, akıllı ve yoğun ekipman ve çevre hizmetleri sağlamaya kararlıdır.Ana ürünler fanlar, buzağı kulübesi, inek su tekneleri, Sprey soğutma sistemi, ineksiz durak, akıllı çiftlik yönetim sistemleri vs.'dir.

 

                            hakkında en son şirket haberleri İşbirliği ve Kazan-Kazan | ABD Müşterileri Terrui Fabrikasını Ziyaret Etti  2

 

                            hakkında en son şirket haberleri İşbirliği ve Kazan-Kazan | ABD Müşterileri Terrui Fabrikasını Ziyaret Etti  3

 

Değişim toplantısının ardından müşteriler, en son üretim ekipmanlarını çalıştıran ve yüksek kaliteli ürünler üreten çalışanlarımızı görebilecekleri Terrui üretim atölyesine götürüldü.Müşteriler ayrıca kalite kontrol prosedürlerimizi ve her ürünün en yüksek standartları karşılamasını nasıl sağlayacağımızı öğrenebilirler.

 

                            hakkında en son şirket haberleri İşbirliği ve Kazan-Kazan | ABD Müşterileri Terrui Fabrikasını Ziyaret Etti  4

 

                            hakkında en son şirket haberleri İşbirliği ve Kazan-Kazan | ABD Müşterileri Terrui Fabrikasını Ziyaret Etti  5

 

Ziyaret sırasında, müşterilerin herhangi bir sorusu olursa veya ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgiye ihtiyaç duyarlarsa, Terrui Başkanı Bay Wang Kai soruları akıcı bir İngilizce ile yanıtlayacak ve müşterilerin şirketimizi ve hizmetlerimizi tam olarak anlamalarını umacaktır. Ziyaret sırasında ürünler.

 

                             hakkında en son şirket haberleri İşbirliği ve Kazan-Kazan | ABD Müşterileri Terrui Fabrikasını Ziyaret Etti  6

 

 

İş felsefemiz, uzun vadeli işbirliği ilişkileri kurarken ve ürünlerin kalıcı değerini artırırken müşterilere daha iyi ürünler sunmaktır.Günümüzün son derece rekabetçi pazarında kalite ve hizmetin en önemli avantajlarımız olduğunun bilincindeyiz.Bu nedenle, müşteri ihtiyaçlarını karşılamak için üretim kapasitemizi ve kalite standartlarımızı sürekli iyileştirme sözü veriyoruz.

 

Şirket her zaman "önce kalite, önce kullanıcı" iş felsefesine bağlı kalmıştır ve müşteri güveninin ve desteğinin ilerlememizin itici gücü olduğuna kesinlikle inanıyoruz.Sürekli olarak yenilik ve ilerlemeyi takip ederken, kendimizi bir endüstri lideri ve müşteriler için en güvenilir ortak olmaya adadık.Rehberlik için şirketi ziyaret etmek için daha fazla yerli ve yabancı müşteriye hoş geldiniz!

 

 

 

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Hayvancılık Havalandırma Fanları Tedarikçi. telif hakkı © 2020-2024 shanghaiterrui.com . Her hakkı saklıdır.