Mesaj gönder
Haberler
Ev > Haberler > Company news about Hangi otlaklar için ısıtmalı ve yalıtımlı su lavaboları uygundur?
Etkinlikler
Bize Ulaşın
86-21-64953307
Şimdi İletişime Geçin

Hangi otlaklar için ısıtmalı ve yalıtımlı su lavaboları uygundur?

2023-09-18

Latest company news about Hangi otlaklar için ısıtmalı ve yalıtımlı su lavaboları uygundur?

Su yaşam faaliyetlerinin temelidir, aynı zamanda hayvanların en önemli besin unsuru, hayvanların tüm metabolik aktiviteleri su ile ayrılmaz, rumen içeriğinde,Su %85'ten fazlaVücuttaki tüm biyokimyasal reaksiyonların ortamıdır.

hakkında en son şirket haberleri Hangi otlaklar için ısıtmalı ve yalıtımlı su lavaboları uygundur?  0

 

Su eksikliği hangi sorunlara neden olabilir?

 

1Hayvanların iştahı ve sindirim yeteneğinin azalması
2Hayvanların gelişimi gecikmiş ve hayvanların kilo alması gecikmiştir.
3Su eksikliği nedeniyle kilo kaybı %20 olduğunda, hayvanların ölümüne yol açacak ve çiftliğe telafi edilemez ekonomik kayıplar getirecek.

 

İkincisi, çiftlikteki her hayvan için iç ve dış sulama çukurlarının sayısının ve boyutunun uyumlu tasarımı çok önemlidir.

 

hakkında en son şirket haberleri Hangi otlaklar için ısıtmalı ve yalıtımlı su lavaboları uygundur?  1

 

Hayvancılığın hızlı gelişmesiyle birlikte, bazı arka bahçe çiftçilerinin ve süt topluluklarının içme suyu artık kalite ve güvenlik gereksinimlerini karşılayamıyor ve sorunlar şunları içerir:Basit ekipman, otomatik su değil, yapay tek seferlik su enjeksiyonu ve ekipman uzun süre bakım yapılmıyor, bu da çeşitli mikroorganizmaların çoğalmasına neden oluyor.Isı koruma yok, ve dondurulması kolaydır, bu da hayvanlardan kaynaklanan çeşitli hastalıklara ve süt üretiminin düşmesine neden olur.

 

Ölçekli çiftlikler genellikle otomatik su ısıtma ve ısı koruma içme havuzlarını dikkate alırlar.İçme havuzları genellikle elektrikli ısıtma ve ısı koruma içme havuzları ve paslanmaz çelik kaplama ısıtma içme havuzlarına ayrılır., ve aynı zamanda evin içindeki ve evin dışındaki içme çukurlarının sayısını sağlamak, hayvanların içme suyunun yeterli ve uygun sıcaklığını sağlamak için.

 

hakkında en son şirket haberleri Hangi otlaklar için ısıtmalı ve yalıtımlı su lavaboları uygundur?  2

 

Terrui'nin sulama havuzları su giriş, çıkış, ısıtma ve nesnelerin interneti (IoT) sistemlerinin bir kombinasyonu ile tasarlanmıştır.Tüm hayvan türleri için uygundur ve hayvanların her an temiz ve sıcak su içebilmesini sağlar.Su tankının yardımıyla, inekler yemekten sonra yeterli miktarda su alabilir, böylece gıda sindirimini ve besin emilimini teşvik eder.Hayvanların sindirim fonksiyonunu ve iç dolaşım sistemini iyileştirmek ve geliştirmek, hayvanların iyi bir mide-bağırsak fonksiyonunu sürdürmelerine ve yeterli miktarda besin almasına yardımcı olur ve üretimi iyileştirmede olumlu bir rol oynar.

 

 

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Hayvancılık Havalandırma Fanları Tedarikçi. telif hakkı © 2020-2024 shanghaiterrui.com . Her hakkı saklıdır.